RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 29.11.2010, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: porządkowanie BIP

Aktualności


Zbliża się 107 rocznica przyznania I nagrody Nobla Marii Skłodowskiej-Curie patronce naszych szkół. Chcemy, aby najbliższe dni w szkole były nietypowe, świąteczne.
1-go grudnia będziemy gościć w szkole waszych kolegów z 7 gimnazjów. W budynku przy ul. Kolskiej 1 uczniowie technikum informatycznego organizują warsztaty komputerowe: „Nie daj szansy hakerowi – metody włamań na strony WWW” i „Fotomontaż inne spojrzenie na świat”. Potem w hali szermierczej przy Konińskim Domu Kultury odbędzie się turniej piłki siatkowej.
8 grudnia o godz. 930 – w auli Szkoły Muzycznej im. I. Paderewskiego przygotowaliśmy imprezę szkolną pt. „Spotkanie z Marią”. W styczniu tradycyjny już Festiwal Nauk.
W przygotowaniach naszych szkolnych imprez bierze udział cała społeczność szkolna. Zajrzyjcie do nas lub na naszą stronę.


„Hutnicy zimy nie boją się!”

Dnia 30.11.2010 roku odbędzie się uroczystość otwarcia Orlika przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 1130, na którą zaproszona została nasza szkoła. Po otwarciu i symbolicznym przecięciu wstęgi zostanie rozegrany mecz otwarcia pomiędzy zaprzyjaźnionymi szkołami.
Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie będzie reprezentowany przez zespół,
w skład, którego wchodzą następujący uczniowie:
1. KOPKA KRYSTIAN IV TI
2. DRĄG SEBASTIAN III ME
3.BUJAKOWSKI MAREK III TP
4.CZAJKA DAWID III TP
5.ZIÓLKOWSKI ADRIAN III TP
6.PIĘTKA DAMIAN III WB
7.KORNOWICZ ŁUKASZ II ME
8.PUSZKAREK DAWID II WA
9.MACHAVE NICOLAS I TP
10.KURZAWA BŁAŻEJ I TP
Serdecznie zapraszamy na uroczystość otwarcia.Opublikował: Jolanta Górka
Publikacja dnia: 29.11.2010
Podpisał: Monika Szydłowska
Dokument z dnia: 04.11.2010
Dokument oglądany razy: 1 365